Produkt dnia
pompka ręczna piknikowa 5/8" x 5/8"
pompka ręczna piknikowa 5/8" x 5/8"

466,79 zł

379,50 zł

szt.
zestaw startowy CLASSIC
zestaw startowy CLASSIC

237,37 zł

192,98 zł

szt.
zmywarka ręczna SPÜLBOY Cay, biała
zmywarka ręczna SPÜLBOY Cay, biała

848,63 zł

689,94 zł

szt.
Producenci
O nas

Nasza firma powstała jako KEG TECHNIKA i funkcjonuje nieprzerwanie od roku 2004. Od czasu zmiany nazwy w roku 2009 - na Grupa KEG TECHNIKA - KEG TECHNIKA stała się jednym - obok SPÜLBOY POLSKA - z dwóch działów firmy.

Przez kilka pierwszych lat firma zajmowała się wyłącznie remontem beczek oraz fittingów dla browarów. Lata obecności na rynku doprowadziły do silnego jej zakorzenienia oraz wypracowania na nim mocnej pozycji. 0d samego początku oferuje najwyższej jakości obsługę techniczną beczek typu KEG w zakresie remontów, przywracania geometrii, znakowania i wprowadzania bazy danych całego zasobu beczek do systemu informatycznegoRemontuje fittingi wszelkich typów używając wyłącznie oryginalnych części - w tym zakresie posiada odpowiednie autoryzacje. Specjalizuje się w wykonywaniu czynności standardowych związanych z odgazowywaniem, opróżnianiem i myciem wstępnym, jak również z działaniami takimi jak zmiany oznakowania, kasowanie znaków właścicielskich, usuwanie deformacji, znakowanie kolorowymi pasami, zmniejszanie objętości.

Firma posiada profesjonalne maszyny i oprzyrządowanie, oraz własne technologie, co umożliwia realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku piwowarskim, będąc na terenie Polski wiodącą w zakresie swej działalności. Jednakże realizacje związane z remontami są prowadzone również na terenie Czech, Słowacji, Niemiec i WłochDziałalność handlowa prowadzona jest na terenie całej Europy.

Firma zajmuje się również handlem beczkami typu KEG. W swojej ofercie posiadamy możliwość bezpośredniego zakupu beczek lub za pomocą leasingu, w którego uzyskaniu pomagamy.

Kolejną działalnością działu KEG TECHNIKA jest  kompleksowa obsługa w zakresie krótkoterminowej i długoterminowej dzierżawy KEGów.

 

Nasz zespół tworzą osoby mocno zaangażowane w swoją pracę, dla których zadowolenie i satysfakcja Klienta jest gwarancją sukcesu i mocnej pozycji firmy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dopasowanych do stawianych przez Państwa wymagań i zgodnych z obowiązującymi normami.

 

Grupa KEG TECHNIKA jest wyłącznym przedstawicielem marki SPÜLBOY na terenie Polski.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku piwowarskim.

 

Naszymi klientami są m.in.

Grupa Żywiec / Carlsberg Polska / Kompania Piwowarska /  Heineken / Royal Unibrew / Van Pur / Browar Łomża / Browar Lwówek

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie odwiedź stronę www.keg.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl